Nasze usługi

Usługi ascenizacyjne

Świadczymy usługi asenizacyjne. Dysponujemy odpowiednio przystosowanymi pojazdami marki Man, wyposażonymi w zbiorniki o pojemności 15 m3 do 25 m3. 

Pracujemy na teranie powiatu płockiego, zapewniamy sprawną realizację zlecenia. 

Wywóz szamba

Przy wielu posesjach wciąż znajdują się szamba. Każdy właściciel tego typu zbiornika  powinien pamiętać o regularnym wywozie nieczystościnie rzadziej niż co 3-4 tygodnie.  Należy mieć na uwadze fakt, że zignorowanie wspomnianej kwestii spowoduje przepełnianie zbiornika. Przepełniony zbiornik asenizacyjny może sprawiać, że ścieki będą cofać się i wybijać wewnątrz domu, powodując  nieprzyjemny zapach. Co więcej, nieregularny wywóz szamba doprowadzi do fermentacji znajdujących się w zbiorniku ścieków. Fermentacja prowadzi do wytworzenia metanu ‒ gazu, który stanowi zagrożenie nie tylko dla naszego zdrowia, ale także życia. 

Warto też podkreślić, że zwłoka w wywozie szamba poskutkuje nieprzyjemnym zapachem, doprowadzi do przelania się nieczystości i wydostania się ich poza zbiornik. Wszystko to będzie miało negatywny wpływ na komfort użytkowników, a także na środowisko naturalne. Może to stać się powodem kontroli ze strony urzędów bądź straży miejskiej, a nawet zaowocować karami finansowymi. 

Czyszczenie kanalizacji

Regularne czyszczenie kanalizacji to sposób na uniknięcie awarii i zwiększenie żywotności instalacji. Co więcej, takie działanie zminimalizuje ryzyko rozwoju bakterii, które natomiast mogą sprzyjać osadzaniu się w rurach kamienia i resztek nieczystości.

pogotowie kanalizacyjne

512-732-203
LUB
604-577-066

Zadzwoń do nas już dziś