Inspekcja kanalizacji Tarczyn

Zanieczyszczone rury są problemem, który może prowadzić do poważnych awarii kanalizacji. Mając na uwadze znaczenie regularnego usuwania zabrudzeń oraz unikanie przecieków i uszkodzeń mechanicznych, Firma PYŚ-TRANS wychodzi naprzeciw tym wyzwaniom.

Od wielu lat specjalizujemy się w wykonywaniu profesjonalnej inspekcji TV kanalizacji, działając na terenie Tarczyna i najbliższych okolic tego miasta. Nasza oferta obejmuje nie tylko czyszczenie i naprawę rur, ale również kompleksowe monitorowanie kanalizacji.

Jakie technologie wykorzystujemy?

Do inspekcji kanalizacji stosujemy nowoczesny sprzęt, takie jak wysokiej jakości kamery. Monitoring kanalizacji polega na umieszczeniu w instalacji przewodu z kamerą, co umożliwia ocenę drożności, stanu i przebiegu trasy rur. Sprawdzamy również stan przyłączy. Dzięki tej technologii, możemy wybrać najlepszą metodę oczyszczania i naprawy kanalizacji.

Co otrzymujesz po wykonaniu inspekcji?

Po przeprowadzeniu inspekcji TV kanalizacji, nasza firma dostarcza klientom specjalny raport, będący potwierdzeniem wykonania prac inspekcyjnych. Do dokumentu dołączany jest również zapis z kamery, co daje pełen obraz stanu kanalizacji.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

pogotowie kanalizacyjne
Zadzwoń do nas już dziś