Inspekcja kanalizacji Sochaczew

Niespływająca woda, nieprzyjemny zapach, zalanie piwnicy, bulgotanie z rur i częste zatykanie się odpływów – to tylko kilka podstawowych objawów niedrożności kanalizacji. Jeżeli mamy do czynienia z wyżej wspomnianymi problemami, to pierwszym krokiem w ich eliminacji jest kamerowanie kanalizacji, czyli inspekcja rur kanalizacyjnych kamerą tv. Inspekcja tv rur kanalizacyjnych pozwala na zlokalizowanie wszystkich zanieczyszczeń lub uszkodzeń sieci kanalizacyjnej.

Inspekcja tv kanalizacji Sochaczew

Na czym polega kamerowanie rur kanalizacyjnych? Inspekcja tv kanalizacji jest metodą sprawdzania stanu technicznego sieci kanalizacyjnej. W trakcie inspekcji kanałów sanitarnych do rur kanalizacyjnych wprowadzana jest kamera przesyłająca obraz w wysokiej rozdzielczości. Monitoring kanalizacji pozwala wykryć wszystkie źródła zatorów oraz wyeliminować ich przyczynę. Inspekcja kanalizacji kamerą tv umożliwia także zlokalizowanie wszystkich źródeł przecieków takich jak:

  • pęknięcia rur,
  • deformacje rur kanalizacyjnych,
  • miejsca wrastania korzeni.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane przeprowadzeniem monitoringu rur kanalizacyjnych w Sochaczewie i okolicznych miejscowościach.

pogotowie kanalizacyjne
Zadzwoń do nas już dziś