Inspekcja kanalizacji Mława

Podstawowym elementem prawidłowego dbania o kanalizację, jest wykonywanie regularnej inspekcji TV (monitoringu), która pozwoli uniknąć niechcianych usterek. Inspekcja TV kanalizacji polega na wprowadzeniu do wnętrza rurociągu kamery i dokonaniu pomiarów i oceny wizualnej. Nasza firma zajmuje się wykonywaniem profesjonalnej inspekcji. Dysponujemy nowoczesnym i wysokojakościowym sprzętem. Działamy na terenie Mławy i najbliższych okolic tego miasta.

W jaki sposób wykonujemy inspekcję TV kanalizacji?

Przede wszystkim lokalizujemy wszelkie przyłącza i sprawdzamy ich sprawność. Dokonujemy pomiarów spadków, a także stopnia zanieczyszczenia kanalizacji osadami dennymi lub też innymi. Badamy rozrost korzeni, który może negatywnie wpłynąć na drożność kanałów. Lokalizujemy wszelkie uszkodzenia oraz nieszczelności rur. Dzięki tak przeprowadzonej inspekcji kanalizacji jesteśmy w stanie podjąć decyzję, dotyczącą sposobu udrażniania rur.

Zapis z monitoringu jest dostępny tuż po przeprowadzeniu prac kontrolnych. Dzięki niemu w przypadku usterki można od razu zareagować i tym samym uniknąć poważniejszych awarii.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

pogotowie kanalizacyjne
Zadzwoń do nas już dziś